Leikkiset Oy

Lepistönkatu 3, 30100 Forssa

Puh. 010 582 1520

Toimiston sähköposti: leikkiset@leikkiset.fi

Varaosat: varaosat@leikkiset.fi

LeiLi: leili@leikkiset.fi

LeiLi kirjautuminen

Yhteydenotto

Laskutustiedot

LeikkiSet Oy kuuluu rakennusalan käänteisen alv:n piiriin.

LeikkiSet Oy ottaa vastaan ensisijaisesti verkkolaskuja.
Maksuehto saapuvissa laskuissa vähintään 30 päivää netto.

LeikkiSet Oy:n verkkolaskutustiedot:
OVT: 003723904598
Välittäjätunnus: 003721291126
DABAFIHH
y-tunnus: 2390459-8

Jos teillä ei ole verkkolaskutukseen mahdollisuutta, voitte lähettää paperilaskun osoitteeseen:

LeikkiSet Oy
Lepistönkatu 3
30100 Forssa

Henkilöstö

Hanna Bragge

Hanna Bragge

Aluepäällikkö Pohjois-Suomi, Pohjois-Pohjanmaa ja Kainuu

040 719 6658
hanna.bragge@leikkiset.fi

Eki-Eemeli Känkänen

Eki-Eemeli Känkänen

Projektipäällikkö, suunnittelijayhteistyö, aluepäällikkö: Häme ja Pirkanmaa

044 358 9119
eki.kankanen@leikkiset.fi

Sari Korsström

Sari Korsström

Aluepäällikkö Varsinais-Suomi ja Satakunta

050 365 4782
sari.korsstrom@leikkiset.fi

Timo Ojasto

Timo Ojasto

Kehitysjohtaja, julkinen liikunta, Leikkikalusteet Espoo ja Vantaa, Liikuntakalusteet Uusimaa, Kymenlaakso ja Etelä-Karjala

040 765 1751
timo.ojasto@leikkiset.fi

Anu Koort

Anu Koort

Aluepäällikkö, Läntinen Uusimaa

050 550 8449
anu.koort@leikkiset.fi

Liisa Korte

Liisa Korte

Aluepäällikkö Helsingin kaupunki, Itäinen Uusimaa, Etelä-Karjala, Kymenlaakso

040 700 9916
liisa.korte@leikkiset.fi

Anna Turkkila

Anna Turkkila

Aluepäällikkö Keskipohjanmaa, Pohjanmaa, Etelä-Pohjanmaa ja Keski-Suomi

050 380 8825
anna.turkkila@leikkiset.fi

Tarja Luiro

Tarja Luiro

Aluepäällikkö Pohjois-Savo, Pohjois-Karjala ja Etelä-Savo

040610 6230
tarja.luiro@leikkiset.fi

Matti Holstila

Matti Holstila

Liiketoimintapäällikkö, valettavat turva-alustat & Padel

044 240 4424
matti.holstila@leikkiset.fi

- Padel-kentät
- Turva-alustat
- Reklamaatiot
- Varaosien tiedustelut

Timo Mäntylä

Timo Mäntylä

Tuotantopäällikkö

050 082 2403
timo.mantyla@leikkiset.fi

- Tuotanto
- Asennukset

Jenni Perälä

Jenni Perälä

Operatiivinen johtaja

040 487 4390
jenni.perala@leikkiset.fi

- Taloushallinto
- Asiakaspalvelu

Johanna Saito

Johanna Saito

Toimistopalvelut

050 452 1312
johanna.saito@leikkiset.fi

-Laskutus
-Tilaukset
-Asiakaspalvelu

Eero Hirvikoski

Eero Hirvikoski

Tuote- ja järjestelmäpäällikkö

050 439 0460
eero.hirvikoski@leikkiset.fi

Aino-Kaisa Väänänen

Aino-Kaisa Väänänen

Suunnitteluassistentti

050 3414 849
aino-kaisa.vaananen@leikkiset.fi

-Suunnittelupalvelut
-Visualisointi
-DWG kuvat

Tommi Törmänen

Tommi Törmänen

Toimitusjohtaja

040 516 1905
tommi.tormanen@leikkiset.fi

Tomi Mäkilä

Tomi Mäkilä

Yrittäjä, kaupallinen johtaja

040 0212 776
tomi.makila@leikkiset.fi

Jukka Vahtila

Jukka Vahtila

Yrittäjä, hallituksen puheenjohtaja

050 360 3934
jukka.vahtila@leikkiset.fi

Sakari Niittymäki

Sakari Niittymäki

Varasto / Logistiikka

040 835 3962
sakari.niittymaki@leikkiset.fi

Folklek, Sweden

Katja Skånér

Katja Skånér

CEO of Folklek

070-666 89 80
katja.skaner@folklek.se

Johan Hedengren

Johan Hedengren

Sales director of Folklek

070-333 99 35
Johan.hedengren@folklek.se

Mats Höglund

Mats Höglund

070-450 06 13
mats.hoglund@folklek.se

Evelina Johansson

Evelina Johansson

070-747 74 75
evelina.johansson@folklek.se