Miniareena
6404
Miniareena
Suosittu
Click to enlarge
Maali ja kori 5 865,00 € alv. 0%
Jalkapallomaali 5000 x 2000 mm 1 760,00 € alv. 0%
Päiväkoti-ikäisille lapsille suunnattu peliareena.
Tuotetiedot
| Mitat | 897 × 754 × 112 cm (senttimetri) |
|---|---|
| Mallisto | |
| Ikäryhmä | Lapset, Koululaiset/teinit |
| Levyosat | HDPE |
| Perustustapa | Betoni |
| Runkomateriaali | Teräsmoduuli, Metalli |
| Standardi | EN15312 |
| Varusteet | Jalkapallomaalit |
| Pituus: | 897 cm |
|---|---|
| Leveys: | 754 cm |
| Korkeus: | 112 cm |
| Asennusaika (h / 1 hlö): | 16 h |
17 071,00 € alv. 0%
Rahtivapaa toimitus!
Tuotteen värit valittavissa veloituksetta vakiovärikartasta.
Asennusaika ei sisällä maatöitä eikä betoninkuivumisaikaa. Asennusaika sisältää mittaamisen, pakkauksen purun, välineen kasaamisen, tuennat ja betonoinnit.
| Tuotekategoriat: | Liikunta, Peliareenat |
| SKU: | 6404 |
| Categories: | Liikunta, Peliareenat |
| Tag: | metalliareena |


















