Pyramidi
Pyramidi
Lähes kahdeksan metriä korkea pyramidi kohoaa kohti taivasta, mikä tekee siitä kaupungin näyttävimmän monitoimivälineen! Selkeät linjat ja virtaviivainen muoto antaa kiipeilytelineelle omanlaista näyttävyyttä. Läpinäkyvä rakenne takaa sen, että myös ulkopuolelta on näköyhteys tornin sisälle. Suuret ruostumattomasta teräksestä valmistetut kaareutuvat putkiliukumäet houkuttelevat kiipeämään korkeuksiin yhä uudestaan ja uudestaan. Lisäksi luovuutta jokaisen omiin päätelmiin tuo muotoilu, mikä antaa mahdollisuuden päästää mielikuvituksensa valloilleen ja leikkiä haluamallaan tavalla!
Tuotetiedot
| Mitat | 1160 × 288 × 784 cm (senttimetri) |
|---|---|
| Mallisto | |
| Levyosat | HDPE |
| Perustustapa | Betoni |
| Runkomateriaali | Puu |
| Standardi | EN1176 |
| Turva-alueen pinta-ala: | 52.5 m² |
|---|---|
| Pituus: | 1160 cm |
| Leveys: | 288 cm |
| Korkeus: | 784 cm |
| Max. putoamiskorkeus | 180 cm |
| Asennusaika (h / 1 hlö): | 48 h |
| Laitteen käyttäjämäärä: | 13 hlö |
74 129,00 € alv. 0%
Rahtivapaa toimitus!
Tuotteen värit valittavissa veloituksetta vakiovärikartasta.
Tuote täyttää green deal -sopimuksen vaatimuksen.
Asennusaika ei sisällä maatöitä eikä betoninkuivumisaikaa. Asennusaika sisältää mittaamisen, pakkauksen purun, välineen kasaamisen, tuennat ja betonoinnit.
| Tuotekategoriat: | Leikkikentät, Leikkikeskukset |
| SKU: | 1421 |
| Categories: | Leikkikentät, Leikkikeskukset |
| Tags: | Buglo, mega pyramidi leikkikeskus |














